NEREDEYİM

 

Arnavutköy Belediyespor Voleybol Takıım

Ağırlıklı olarak Arnavutköy kız meslek lisesi ve Hadımköy Anadolu Lisesi olmak üzere, tüm liselerde yapılan taramalar sonucunda Arnavutköy Belediyespor Bayan Voleybol takımı çalışmalarına başladı.

Voleybol takımı teknik patronu Ekrem Küpeli, tarafından oluşturulan izleme ekibinde Gürkan Başbayraktar, Hacı Ahmet Özdemir, Elif Güleç hocalarımızın büyük katkıları ile şuan ilçe genelinde 2 ayrı voleybol takımı ciddi anlamda hazırlıklar yaparak liglere hazırlıklarını devam ettiriyor. Arnavutköy Belediyespor Voleybol takımı kadrosunda şuana kadar yapılan çalışmalarda kazandırılan Şerife Kavak, Gülşah İri, Melike Güden, Nihan Pekşen, Hilal Seslikaya, Rabia Tekin, Kübra Çiçek, Tuğba Ergül, Tuğba Dalkılıç, Özgü Cuya, Ayşenur Erilgin, Ayça Şen, Ceyda Topuz, Buse Duman Irmak Asad isimli oyuncular çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte.

Arnavutköy Belediyespor kulübü başkanı Av. Ercan ÜNER yaptığı önemli açıklamada Arnavutköy İlçesinde bu güne kadar faaliyete geçmekte geç kaldığımız diğer branşlarımızın hazır hale gelmesi Arnavutköy ilçesi adına müthiş bir kazanımdır. Çok ciddi anlamda desteklediğimiz branşlarımızı Arnavutköy gençliğinin hizmetine sokmaktan keyif ve mutluluk duyuyoruz.  Okullarımızda eğitim gören kardeşlerimizin spor yapmaları çok önemli, bundan sonra lig maçlarında tribünlerin destekleri ile Arnavutköy ilçesinin sporcu kimliğini de ön plana çıkartmak istiyoruz. Arnavutköy Belediyespor hocası Ekrem KÜPELİ yaptığı açıklamada, Arnavutköyde voleybol sporunu yaygınlaştırıp geliştirerek Arnavutköy halkına voleybol sevgisi aşılamak olduğunu,  Altyapı çalışmalarına ağırlık vererek yetenekli sporculara kendini dahada geliştirme imkânı vermek, 2 yıl içinde TVF 3. Liginde mücadele edecek bir takım çıkartmak.  Arnavutköyde yaşayan çocuklarımıza spor kültürü aşılayarak zararlı alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak Arnavutköy ilçesini en iyi şekilde temsil etmek istediklerini dile getirdi. Çalışmalarımızda başta Arnavutköy Belediye başkanı A.Haşim BALTACI, Arnavutköy Belediyespor Başkanı Av. Ercan ÜNER ve spor müdürü Mahmut OKUR’ UN katkıları oldukça fazla.

Bayan takımı antrenmanları devam ediyor. Erkek takımı oluşturmak için seçmeler yapılıyor.

Arnavutköyde var olan sporcu potansiyelini ortaya çıkarmak Arnavutköyde yetiştirip ilçemizde voleybol kulübü olmadığı için ilçe dışında başka kulüplere gönderdiğimiz sporcularımızı Arnavutköy Belediyespor bünyesinde ilçemize kazandırmak istiyoruz. Sporun sadece futboldan ibaret olmadığını, ilçemizde voleybol sporuna gönül veren insanlara fırsat yaratmak, her kesimden insanın voleybol sporuna olan ilgisini artırmak istiyoruz.  Voleybol sayesinde ilçemizin tanıtımına ve gelişmesine katkı sağlamak öğrencilerimize spor disiplini aşılayarak karakteri düzgün ve topluma faydalı birer insan olarak yetişmelerini sağlamak istiyoruz diyen hocamız Ekrem KÜPELİ erkek voleybol takımı için seçmelere tüm okul öğrencilerimizi ve okul dışından bu işe gönül verecek herkesi davet ettiklerini ifade etti.