Arnavutköy'ün Demir Yumrukları Ringleri Sallamaya Devam Ediyor

4. Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Şampiyonası 4-7 Nisan tarihlerinde Antalya/Lara Kervansaray Otel’inde gerçekleştirildi. Milli takım seçmelerinin ikinci ayağı olma özelliği taşıyan şampiyonada sporcularımız oldukça zorlu ve başarılı maçlara imza attılar. 
 

74 Kilo Gençler Kick Light mücadelelerinde zorlu rakiplerini bir bir eleyen Gökdeniz Çoban Türkiye Şampiyonluğunu elde ederek Altın madalyanın sahibi oldu. 
 

47 Kilo Yıldızlar Point Fighting mücadelelerinde ocak ayında olduğu gibi zirveyi kimseye bırakmayan Mustafa Kaya bir kez daha altın madalyanın sahibi olurken ilk kez katıldığı Light Contacht müsabakalarında da bronz madalya alarak önemli bir başarıya imza attı. 
 

57 Kilo Yıldızlar Kick Light müsabakalarının son şampiyonu Ömer Bağcı Finale kadar yaptığı 4 karşılaşmada üstünlük sağlarken oldukça yorgun çıktığı final müsabakasında mağlup olarak 2.lik kürsüsünde yer aldı ve gümüş madalyada kaldı. 
 

52 Kilo Yıldızlar Light Contact mücadelelerinde Adem Osma Uluslararası bir çok sporcuyu da geride bırakarak 3.lük kürsüsünde yerini aldı ve bronz madalyanın sahibi oldu.
 

69 Kilo Yıldızlar Light Contact mücadelelerinde sporcumuz Abdulkadir Laçin yarı finalde rakibine son anda yenilerek bronz madalyanın sahibi oldu. 
 

69 Kilo Büyükler Point Fightıng mücadelelerinde sporcumuz Faruk Mert Yüksel yabancı sporcular ile girdiği zirve yarışında turnuvayı bronz madalya alarak üçüncü tamamladı.