BAŞKAN'IN MESAJI

Değerli Arnavutköy Halkı;

Arnavutköy ilçe sınırlarımız içinde tüm spor faaliyetlerini gerçekleştirebileceğiniz kapalı spor salonlarımız, çim sahalarımız, sağlıklı yaşam merkezlerimiz ve kapalı yüzme havuzlarımız sizlerin kullanımı için her daim hizmetinizdedir.

Okul çağındaki gençlerimizin yaz tatillerini değerlendirdikleri Yaz Spor Okullarımız ve Gençlik Kamplarımız ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olarak sağlıklı ve zinde bir genç nesil yetiştirme çabası içindeyiz. Bu spor faaliyetlerimizde eğitim gören başarılı öğrencilerimizi Arnavutköy Belediye Spor Kulübü bünyesine kazandırarak yarışmacı kimliği ile gerek ulusal gerekse uluslararası spor dünyasında rekabet edecek alt yapıyı oluşturmaktayız.

16 farklı branş ve yaklaşık 1200 lisanslı sporcu ile büyük bir aile olan Arnavutköy Belediye Spor Kulübü siz değerli vatandaşlarımızın ve gençlerimizin spora olan sevgisi ile teveccüh bulmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz her bir sporcumuzu birer değer ve geleceğin şampiyonu olarak görmekte, gençlerimizin eğitimlerine bu yönde ışık tutmaktadırlar. Bu zaman zarfında yetiştirdiğimiz sporcularımızın Yurt içi ve Yurt dışında kazanmış oldukları sayısız kupa ve madalyalar, Arnavutköy ilçesinden çıkmış olan bu zorlu ve bir o kadar anlamlı başarı hikayeleri Spor Kulübümüzü ve ilçemiz halkını fazlasıyla gururlandırmaktadır.

Misyonu; milli değerlerine bağlı dürüst, zeki ve ahlaklı sporcular yetiştirmek olan Spor Kulübümüz, her platformda bu değerlerinden ödün vermeyen şampiyonlar yetiştirme Vizyonunu taşımaktadır.

Tüm Arnavutköy halkımızın göstermiş olduğu teveccühten ötürü teşekkür eder, en kalbi saygı ve selamlarımı iletirim.

 

Abdulmenaf BATUR

Arnavutköy Belediye Spor Kulübü Başkanı