Başarılı Ortasaha Ersen Samet İmzayı Attı

Süper liğde iddali bir takım kurmak için calışmalara devam eden ve Teknik direktörlüğe Ulaş Okay'ı getiren Arnavutköy Belediyespor geçtimiz haftalarda prensip anlaşmasına vardıgı Ersel Samet Temel ile sözleşme imzaladı.

Tekniği ve yüzdeli paslarıyla öne cıkan kanatlarda da rahatlıkla oynayabilen başarılı orta saha oyuncusu önümüzdeki sezon istanbul Süper Amatör liğ ekiplerinden Arnavutköy Belediyespor formasını Terletecek.

Ersel Samet kimdir ?

1991 dogumlu Futbolcuyu Albayrakspor'da 7 sezon oynadıkdan sonra Güngören spor'a trasfer olmuştu. Ardından yeniden albayrakspora dönen genç futbolcu, 3 sezon sonra Beşyüzevlerspor'un kadrosuna katılmıştıve o sezon devre arasından sonra bölgesel Amatör liğde oynayan Paşabahcesporun formasını giymişti. Beykoz temsilcisinden 26 macın 20'inde ilk onbire başlayan Ersel Samet Temel, 6 maçta ise sonrada Oyuna girmişti Yaşil-kırmızılı ekipte 2 gol 9 gol pası ile oynayan ofansif ortasaha , PaşabahcespordanBircok maçta Sol kanatta oynamıştı, Beşyüzevlerspor'da 16 gol atma başarısını gösteren Temel o sezonuda Arnavutköy belediye sporda noktalamıştı. iki sezon önce Arnavutköy belediyespora Başlayan Başarılı futbolcusezonu klasman Grubu Ekiplarından istanbul Güngörensporda Tamamlamıştı. Gecen sezondan Beşyüzevlerspor Forması altından Bal'a Cıkma Sevinci Yaşamıştı

Başarılı Futbolcunun BAL'da 27 maçda  2 golü bulunuyor.