Beyzbol Federasyon Başkanı'ndan Ziyaret

Türkiye Ragbi, Beyzbol, Softbol ve Amerikan Futbolu Federasyonu Başkanı Murat PAZAN ve Beyzbol Milli takım teknik direktörü Tommy McDermott Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mahmut OKUR’u yerinde ziyaret etti.
 

Beyzbol sporunun Türkiye’deki gelişimi ile ilgili bilgiler paylaşan Başkan Murat PAZAN, 2017-2018 Beyzbol A ve B liginde toplam 20 takımın mücadele ettiğini belirtti. Başkan PAZAN ayrıca 10-12 yaş ve 13-16 yaş kategorilerinde Türkiye şampiyonaları gerçekleştirdiklerini söylerken önümüzdeki yıllarda kulüp sayısının artacağından eminiz dedi.
 

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mahmut OKUR, ziyaretlerinden ötürü Federasyon Başkanı Murat PAZANA’a teşekkür ederken; ‘’Arnavutköy Belediye Spor Kulübü 17 branşta faaliyet göstermektedir. Ayrıca ilçemizde ikamet eden genç nüfusun spora olan ilgisi bir hayli yüksek. Bizler gerekli çalışmaları yaparak Mehmet Pehlivanoğlu hocamız ile ilk aşamada Hadımköy bölgemizde olmak üzere Beyzbol branşı için alt yapı oluşturmayı planlayacağız. İlerleyen sürede de Federasyonumuz ile istişare ederek sene içindeki faaliyet programlarında yer almak istiyoruz’’ dedi.