ETKİNLİKLER
16.9.2018 16:00
Arnavutköy Belediye Spor - Karabekispor
22.9.2018 13:30
Soguksu Spor - Arnavutköy Belediye Spor
8.9.2018 16:30
Başakşehir Spor - Arnavutköy Belediye Spor
22.9.2018 12:00
İstanbul Beylikdüzüspor - Arnavutköy Belediye Spor
23.9.2018 16:00
Arnavutköy Belediyespor - Büyükçekmece Belediye Spor
30.9.2018 15:00
Arnavutköy Belediye Spor- Reşitpaşa Spor
29.9.2018 15:00
Küçükcekmece - Arnavutköy Belediye Spor
30.9.2018 11:00
Arnavutköy Belediye Spor - Yeşilesenyurt
6.10.2018 13:00
Leventspor - Arnavutköy Belediye Spor
6.10.2018 09:00
Esenyurt Örnek İdmanyurdu - Arnavutköy Belediye Spor
7.10.2018 13:00
Arnavutköy Belediye Spor - Esenyurt Gümüşhane
7.10.2018 09:00
karate34 ligi
6.10.2018 09:00
karate34 ligi
28.10.2018 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Küçükcekmece
4.11.2018 17:00
İstanbul BBSK - Arnavutköy Belediye Spor
10.11.2018 17:00
Kartal Anadolu - Arnavutköy Belediye Spor
18.11.2018 14:00
Aranvutköy Beeldiye Spor - Kartal BLD
25.11.2018 13:00
Vakıfbank - Arnavutköy Belediye Spor
2.12.2018 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Silivri Spor
9.12.2018 18:00
Vakıfbank - Arnavutköy Belediye Spor
16.12.2018 16:00
Arnavutköy Belediye Spor - Bahcelievler
6.1.2019 16:00
Küçükcekmece - Arnavutköy Belediye Spor
13.1.2019 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - İstanbul BBSK
20.1.2019 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Kartal Anadolu
27.1.2019 18:00
Kartal Belediye - Arnavutköy Belediye Spor
3.2.2019 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Vakıfbank
6.2.2019 16:00
Silivri Spor - Arnavutköy Belediye Spor
10.2.2019 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - UPS
17.2.2019 16:00
Bahcelievler - Arnavutköy Belediye Spor
12.10.2018 09:00
Yıldızlar Güreş 2.lige Terfi Müsabakaları
14.10.2018 14:30
Arnavutköy Belediye Spor - Merkezefendi Spor
13.10.2018 15:00
Gürpınar - Arnavutköy Belediye Spor
14.10.2018 14:00
Havataş Spor - Arnavutköy Belediye Spor
20.10.2018 13:00
Arnavutköy Belediyespor - Küçükçekmece
20.10.2018 14:30
İFA - Arnavutköy Belediye Spor
21.10.2018 12:30
Arnavutköy Belediye Spor - İstanbul Beylikdüzü
25.10.2018 14:30
Arnavutköy Belediyesi - Avcılar Belediye
27.10.2018 11:00
Esen Bayburt - Arnavutköy Belediye Spor
28.10.2018 11:00
Büyükçekmece Belediye - Arnavuköy Belediye Spor
28.10.2018 14:30
Dolayoba - Arnavutköy Belediye Spor
28.10.2018 13:00
Günyanmaç - Arnavutköy Belediye spor
3.11.2018 12:30
Arnavutköy Belediye Spor - Bolluca
3.11.2018 14:30
Aranvutköy Belediye Spor - Albayrak
4.11.2018 12:30
Arnavutköy Belediye Spor - Başakşehir
10.11.2018 15:00
Büyükçekmece Belediyesi - Arnavutköy Belediye Spor
11.11.2018 14:30
Arnavutköy Belediye Spor - Davutpaşa
11.11.2018 11:00
Arnavutköy Belediye Spor - İstanbul Beylikdüzü
17.11.2018 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Başakşehir
17.11.2018 11:00
Yeşilesenyurt - Arnavutköy Belediye Spor
18.11.2018 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Küçükçekmece
25.11.2018 14:00
Karabekir Spor - Arnavutköy Belediye Spor
1.12.2018 14:00
Arnavutköy Belediye Spor - Soguksu Spor
2.12.2018 14:30
Arnavutköy Belediye Spor - Gürpınar
8.12.2018 13:00
İstanbul Beylikdüzü - Arnavutköy Belediye Spor
9.12.2018 11:00
Küçükçekmece - Arnavutköy Belediye Spor
15.12.2018 14:30
Arnavutköy Belediye Spor- Levent Spor
15.12.2018 12:00
Arnavutköy Belediye Spor - Büyükçekmece Belediye
16.12.2018 11:00
Arnavutköy Belediye Spor - Esen Bayburt
22.12.2018 09:00
Başaksehir - Arnavutköy Belediye Spor
22.12.2018 12:30
Eroğlu - Arnavutköy Belediye Spor
23.12.2018 14:30
Merkezefendi Spor - Arnavutköy Belediye Spor
29.12.2018 14:30
Arnavutköy Belediye Spor - İFA
29.12.2018 11:00
Arnavutköy Belediye Spor - Yeşilpınar
30.12.2018 12:00
Arnavutköy Belediye Spor - Başaksehir