KARATE BAŞARILARIMIZ

2015

 

Minik Bayanlar Türkiye Şampiyonası - 2 Altın Madalya

Minik Bayanlar İstanbul Şampiyonası - 2 Altın, 2 Bronz Madalya

Yıldız Bayanlar Türkiye Şampiyonası - 3 Gümüş, 1 Bronz Madalya

Yıldız Erkekler Türkiye Şampiyonası - 1 Gümüş 2 Bronz Madalya

 

2016

 

Büyükler Türkiye Şampiyonası - 1 Altın, 2 Gümüş, 1 Bronz Madalya

 

2017

 

Büyükler Türkiye Şampiyonası Fethiye -  2 Altın Madalya 

Büyükler Türkiye Şampiyonası Bolu - 1 Altın, 2 Gümüş Madalya 

Dubai Premier Liği  - 1 Bronz Madalya 

Üniversiteler Arası Türkiye Şampiyonası - 2 Altın Madalya 

Basel Open Cup - 2 Altın Madalya 

Rabat Premier Liği - 2 Gümüş, 1 Bronz Madalya 

Sırbıstan Balkan Şampiyonası - 1 Gümüş, 1 Bronz Madalya 

İslam Oyunları - 1 Bronz Madalya 

Uluslararası Palandöken Şampiyonası - 2 Bronz Madalya 

Avrupa Karate Şampiyonası Kocaeli - 2 Altın Madalya 

Uluslararası Bogaziçi Şampiyonası - 1 Altın Madalya 

Kosova Avrupa Şampiyonası - 1 Altın Madalya 

 

2018

 

27-28 Ocak Halkalı - İstanbul Süper Liği 1. Etap - 3 Altın, 5 Gümüş, 7 Bronz Madalya

13 Ocak Sancaktepe - Anadolu Yıldızlar Seçmesi - 3 Gümüş, 2 Bronz Madalya

10-11 Şubat Küçükcekmece - Minikler Karate Şampiyonası - 3 Gümüş, 2 Bronz Madalya

10 Şubat Kocaeli - İller Arası Karate Liği 1 .Etap - 2 Altın, 1 Bronz Madalya

13-14 Şubat Halkalı - Okullar Arası Gençler İstanbul İl Seçmesi - 1 Altın, 3 Bronz Madalya

3-4 Mart Halkalı - İstanbul Süper Liği 2. Etap - 2 Altın, 4 Gümüş, 9 Bronz Madalya

9-11 Mart Beylikdüzü - Uluslar arası Bogaziçi Şampiyonası - 1 Altın, 6 Gümüş, 5 Bronz Madalya 

17-18 Mart Zonguldak - Okullar arası Liseler Grup Elemeleri - 3 Altın, 1 Gümüş, 1 Bronz Madalya

17-18 Mart Kocaeli - İller Arası Karate Liği 2. Etap - 3 Altın Madalya 

24-25 Mart Halkalı - 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası - 1 Gümüş, 1 Bronz Madalya 

28 Mart - 01 Nisan Gaziantep - Minikler & Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası - 2 Altın, 2 Bronz Madalya

7-8 Mart Kocaeli - İller Arası Karate Liği 3. Etap - 4 Altın, 1 Gümüş, 3 Bronz Madalya

7-8 Mart Düzce - Okullar Arası Minik & Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları - 3 Bronz Madalya 

14-15 Nisan Sultanbeyli - İistanbul Süper Liği 3.Etap - 6 Altın, 9 Gümüş, 9 Bronz Madalya

6 Mayıs Kocaeli - İller Arası Karate Liği 4.Etap Finaller - 6 Altın, 2 Gümüş, 2 Bronz Madalya

19-20 Mayıs Halkalı - İller Arası Karate Liği Süleymaniye Etabı - 6 Altın, 4 Gümüş, 8 Bronz Madalya

1 Temmuz Halkalı - İller Arası Karate Liği Galata Kulesi Etabı - 6 Altın, 6 Gümüş, 8 Bronz Madalya

14-15 Temmuz Esenler - Uluslararası Türkiye Açık Karate Şampiyonası - 1 Altın, 3 Gümüş, 7 Bronz Madalya

28 Temmuz Bursa - İller Arası Karete Şampiyonası - 4 Altın, 5 Gümüş, 12 Bronz Madalya

31 Ağustos - 2 Eylül - Karadeniz Hazar Ülkeleri Karete Şampiyonası - 4 Bronz Madalya

14-18 Kasım - Rize Milli Takım Seçmeleri Ümit-Genç-21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası - 1 Gümüş Madalya 

22-23 Aralık Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2018-2019 1.Etap - 3 Altın, 1 Gümüş, 6 Bronz Madalya

29 Aralık Kurtköy - Anadolu Yıldızlar Seçmesi - 3 Gümüş, 2 Bronz Madalya 

 

2019

 

12-13 Ocak Fatih - Karate34 Süper Ligi 2018-2019 2.Etap - 3 Altın, 4 Bronz Madalya 

19-20 Ocak Sarıyer - Minikler İstanbul Şampiyonası - 2 Altın, 3 Gümüş Madalya

26-27 Ocak Halkalı - Yıldızlar İstanbul Şampiyonası - 1 Gümüş, 4 Bronz Madalya

2-3 Şubat Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2018-2019 3. Etap - 2 Altın, 3 Bronz Madalya 

13-17 Mart Antalya - Minikler-Yıldızlar Türkiye Şampiyonası - 1 Altın, 1 Gümüş, 1 Bronz Madalya 

12 Nisan Bağcılar - İmam Hatip Ortaokul Spor Oyunları Karate Şampiyonası - 1 Altın, 4 Gümüş, 6 Bronz Madalya

28 Nisan Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2018-2019 4.Etap - 3 Altın, 1 Madalya

7-8 Haziran Bağcılar - İller Arası Karate34 Süper Ligi  -  1 Bronz Madalya

20-21 Temmuz Halkalı - 15 Temmuz Şehitlerini Anma İller Arası Karate Turnuvası - 5 Altın, 5 Gümüş, 3 Bronz Madalya

12-13 Ekim Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2019-2020 1.Etap - 2 Altın, 5 Gümüş, 5 Bronz Madalya 

2-3 Kasım Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2019-2020 2.Etap - 2 Altın, 1 Gümüş, 9 Bronz Madalya 

13-17 Kasım Diyarbakır - Türkiye Ümit-Genç-U21 Karate Şampiyonası - 1 Bronz Madalya

7-8 Aralık Beylikdüzü - Karate34 Süper Ligi 2019-2020 3.Etap - 2 Altın, 4 Gümüş, 6 Bronz Madalya 

 

2020

 

3-5 Ocak İstanbul - 33. Uluslararası Boğaziçi Karate Şampiyonası - 2 Altın, 1 Gümüş, 4 Bronz Madalya 

8-11 Ocak Sarıyer - Anadolu Yıldızlar Seçmesi - 2 Altın, 3 Gümüş, 5 Bronz Madalya

18 Ocak Arnavutköy - 39. Yıldızlar İstanbul Karate Şampiyonası - 1 Altın, 2 Gümüş, 6 Bronz Madalya 

26 Ocak Kağıthane - 39. Minikler İstanbul Karate Şampiyonası - 2 Altın, 3 Bronz Madalya

8-9 Şubat Bağcılar - Karate34 Süper Ligi 2019-2020 4. Etap - 4 Altın, 5 Gümüş, 10 Bronz Madalya

22 Şubat Tekirdağ - Trakya Karate Ligi Süleymanpaşa Etabı - 3 Altın, 1 Gümüş, 3 Bronz Madalya 

6-8 Mart Bağcılar - Avrasya Karate Şampiyonası - 10 Altın, 4 Gümüş, 4 Bronz Madalya

29 Ekim Bağcılar - 29 Ekim Cumhuriyet Kupası - 6 Altın, 6 Gümüş, 3 Bronz Madalya 

 

2021

 

13-16 Temmuz Şanlıurfa - Ümit Genç U21 Türkiye Karate Şampiyonası - 1 Gümüş Madalya

11-12 Eylül Bağcılar - 40.Minikler İstanbul Karate Şampiyonası - 3 Altın, 2 Gümüş, 1 Bronz Madalya 

5-7 Kasım - İstanbul - Dünya Shotokan Karate Şampiyonası - 2 Altın, 1 Bronz Madalya 

4-5 Aralık - Sakarya - Ümit-Genç İllerarası Karate Şampiyonası - 2 Bronz Madalya